Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

На виконання Плану заходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» в КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» було проведено круглий стіл за участі працівників КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» та працівника відділу «Олевське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На зібранні була спрямована увага на утвердження рівня правової культури, проведення інформаційно-роз»яснювальної роботи серед отримувачів соціальних послуг по Олевській об’єднаній територіальній громаді, інформування громадян про їхні права та навчання, як ці права захищати. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я маю право!» є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Комунальна установа «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради»