Олевська ОТГ уклала найбільше в Україні договорів про співробітництво

«Протягом 2017-2018 років ми активно вели роботу по укладанню договорів про співпрацю, – коментує начальник відділу економічного розвитку О.Б.Ковальчук. Ми були піонерами у цій частині децентралізації, то ж іноді зараз виступаємо в ролі експертів з цього питання (посміхається), громади усієї України телефонують з проханням проконсультувати та допомогти.   Було проведено більше 15 зустрічей із сусідніми громадами в результаті яких ми маємо дуже гарну динаміку щодо співробітництва в різних галузях (медицина, спорт, освіта). Укладання договорів про співпрацю покращує загальний економічний клімат, дає змогу громадам користуватись якісними послугами, зменшує фінансове навантаження на бюджет. Співробітництво територіальних громад є ефективним інструментом для вирішення складних завдань, які не під силу одній громаді, натомість у співпраці з іншими вирішуються легше”.

Про це і більше читайте детальніше за посиланням  “Бо це вигідно: пожвавлюється співробітництво громад, – дані моніторингу Мінрегіону”