У Стовпинській школі поривом вітру зірвало частину даху

Внаслідок сильних поривів вітру 2 серпня в селі Стовпинка зірвало частину даху у школі.

6 серпня для обстеження та вирішення ситуації виїхали міський голова Олег Омельчук, начальник містобудування, архітектури та будівництва Володимир Верещако, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валерій Левченко та проектант Іван Охремчук.

На час візиту вже було прибрано частини знесеного даху.

Під час обстеження ситуації, яка склалася, міським головою було вирішено винести питання про виділення коштів на ремонт даху на сесію міської ради, яка відбудеться 9 серпня. Члени бюджетної комісії, яка проходила в міській раді 7 серпня, одноголосно рекомендували винести дане питання на сесію.

В разі підтримки депутатами даного рішення, ремонт буде розпочато в максимально короткий термін.