Фотоконкурс “Люблю Україну”

До Дня незалежності України Олевська міська рада оголошує фотоконкурс  «Люблю Україну».

Мета конкурсу

Сприяння творчій активності жителів громади, формування культурної та духовної свідомості місцевої громади, створення сприятливих умов для самореалізації творчих людей.

Номінації конкурсу

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

1. «Олевщина – найкраща частинка України» – пейзажі, споруди та інфраструктура громади;
  2. «Молодь незалежної України» – фото молодих людей або сімей з національно-патріотичними елементами;
  3. «Обличчя Олевської громади» – портретні фото жителів Олевської громади.

Кожен учасник конкурсу може бути представлений однією роботою в кожній категорії.

Вимоги

• Додати інформацію про себе: прізвище та ім’я, населений пункт, телефон;
  • Наявність опису та вказана номінація до фотографій обов’язкова! Необхідно зазначити місце зйомки (для 1 номінації) або інформацію про особу/осіб зображених на фото (для 2 і 3 номінації);
  • Якісне зображення у форматі .jpg.

Час та місце проведення

Фотографії надсилаються на електронну адресу olevskrada.zmi@gmail.com або приймаються в електронному вигляді за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4 (відділ по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ) не пізніше 22 серпня о 13:00 год.

Найкращі роботи будуть надруковані та представлені у виставці під час святкування Дня незалежності України.

Визначення та нагородження переможців

Журі визначатиме переможця у кожній номінації. Загальна оцінка журі є сумою індивідуальних оцінок кожного члена журі, заснованих на суб’єктивній оцінці представлених робіт.

Визначення переможців відбуватиметься за умови участі 5 конкурсантів у номінації.

Переможець у номінації отримає грошову винагороду у сумі 300 грн.