З Днем Державного Прапора України!

Ми живемо у демократичній, миролюбній та відкритій для всього світу державі. Її символи, національні святині займають особливе місце у серці кожного українця. Тому, відзначаючи свято Державного прапора, ми віддаємо шану своїй державності, створюємо здоровий патріотичний клімат для наших нащадків.

Приємно відзначати, що з кожним роком в нашій громаді все більше місцевих жителів беруть участь у святкових заходах до Дня Державного Прапора України. Виховуючи здорову націю, ми організовуємо масштабні велопробіги, де кожен може не лише стати частинкою рушійної сили громади, а й популяризувати державний стяг.

Зміст, який нині вкладають у Державний прапор України можна сміливо трактувати, як головну мету кожного нашого співвітчизника: синє мирне небо над головою та родючі поля нашої держави.

Тому хочу побажати жителям нашої об’єднаної територіальної громади та всій країні в цілому миру, добра, міцного здоров’я, процвітання та достатку.

З найкращими побажаннями,

міський голова                                                                          Олег Омельчук