Покровське відсвяткувало День села

У неділю, 19 серпня, у Покровському відзначали День села. На свято завітали жителі та гості села.

Привітати місцевих жителів приїхав заступник міського голови Олександр Ніколайчук, який побажав жителям села міцного здоров’я та успіхів, а громаді – процвітання і добробуту.

Також до усіх присутніх з вітальними словами звернулась в.о старости сіл с. Покровське, с. Будки, с. Михайлівка, с. Млинок Басюк Надія, яка щиро привітала усіх присутніх зі святом, висловила подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу. Також Надія Андріївна відзначила кращих земляків подарунками: ювілярів, найстарших, наймолодших жителів села та ін.

Глядачі, котрі завітали на свято, мали змогу отримати задоволення від святкового концерту, який підготували місцеві колективи.

Для дітей були організовані розважальні заходи.

Окрім концерту гості та жителі села почастували смачним пловом та юшкою.

День села виявився по-справжньому святковим і залишив приємні спогади та враження у його учасників.

Більше фото на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.