Нагородження жителів громади до Дня незалежності України

З нагоди святкування Дня незалежності України на головній сцені міста щиро вітали жителів та гостей Олевщини міський голова Олег Омельчук, народний депутат України Володимир Арешонков, депутати Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук та Олег Казюк,  голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц.

«Від усієї душі бажаю всім жителям нашої громади мирного неба над головою, міцного здоров’я та достатку у кожному домі, а також творчого натхнення та спільної плідної праці на благо України», – привітав присутніх міський голова Олег Омельчук.

Грамотами та грошовими нагородами від Олевської міської ради були нагороджені: учасник бойових дій на сході України Руслан Гергало, виконуюча обов’язки старости с. Новоозерянка, с. Озеряни та с. Рудня-Озерянська Ірина Дударь, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Альона Ковальчук, вчитель Олевської гімназії Іван Корнійчук, головний лікар Олевської центральної лікарні Олег Казюк, а також грамотами були відзначені жителька с.Тепениця Наталія Новак та житель м. Олевськ Микола Закіров за порятунок дитини. Їх вручив міський голова Олег Омельчук.

Народний депутат України Володимир Арешонков вручив грамоти за заслуги перед народом від Верховної Ради України головному лікарю КУ «Олевська центральна лікарня» Олегу Казюку та лікарю загальної практики Олевського ЦПМД Людмилі Орлицькій (раніше – головний лікар Олевського Центру ПМСД).

Депутат облради Олег Казюк вручив грамоту Житомирської обласної ради та годинник у подарунковому футлярі спеціалісту загального відділу по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ міської ради Вікторії Загоровській та подяку з грошовою винагородою спеціалісту відділу економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олександру Новаку.

Депутат облради Олександр Ніколайчук вручив грамоту Житомирської обласної ради та годинник у подарунковому футлярі діловоду с. Майдан Наталії Буднік та подяку з грошовою винагородою депутату Олевської міської ради Ярославу Іванченку.

Голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко та голова райради Віктор Троц вручили грамоти: депутату Олевської міської ради, приватному підприємцю Валентину Торгонському, члену виконавчого комітету міської ради, приватному підприємцю Олександру Бабиченку, приватному підприємцю Петру Осипчуку, старшому солдату запасу Олексію Налапку та депутату міської ради, директору ДП «Білокоровицьке лісове господарство» Юрію Шевчуку.

Завершилася  урочиста частина свята акцією «Заспіваймо гімн разом».