Результати конкурсу на зайняття посади головного лікаря ЦПМД

ІНФОРМАЦІЯ

28 серпня 2018 року проведено засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу  на зайняття вакантної посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради, на якому заслухано конкурсні пропозиції учасників конкурсу: Вишневської Олени Євгеніївни – виконувача обов’язків головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради, і          Орлицької Людмили Володимирівни – лікаря загальної практики сімейної медицини комунального некомерційного підприємства «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради, та проведено з ними співбесіди.

За результатами заслуховування конкурсних пропозицій і проведення співбесід з учасниками конкурсу конкурсна комісія прийняла рішення:

1. Визнати переможцем конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради Вишневську Олену Євгеніївну.
  2. Внести подання міському голові Омельчуку О.В. щодо призначення Вишневської О.Є. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Олевської міської ради, як переможця конкурсу, на підставі контракту.