Зольня відсвяткувала День села

27 вересня Зольня відмічала День села. Розділити радість святкування завітали заступник міського голови Олександр Ніколайчук, народний депутат України Володимир Арешонков, депутат міської ради Леонід Хомутовський, в.о. старости села Лопатичі Наталія Горпинич, в.о. старости села Зубковичі Марина Мирончук, діловод села Майдан Наталія Буднік. Гості вітали жителів села та вручали подарунки.

Від Олевської міської ради Олександр Ніколайчук вручив подяки та грошові винагороди вихователю Зольнянського ЗДО №25 «Чебурашка» Оксані Осипчук, медично-патронажній сестрі Зольнянської амбулаторії Олені Лінкевич, а також передав привітання від голови міської ради Олега Омельчука з Днем села в.о. старості с. Зольня Інні Чорній.

Володимир Арешонков вручив подяки народного депутата України завідуючій філіалом бібліотеки №18 села Зольня Наталії Сороці, виконуючій обов’язки старости села Зольня Інні Чорній, завідуючій Зольнянською амбулаторією Тетяні Осипчук, педагогічному працівнику Зольнянської ЗОШ Валентині Драгольчук.

Святковий концерт включав у себе безліч цікавих номерів. Розчулив присутніх виступ дошкільнят Зольнянського ЗДО, які не тільки співали і танцювали, а й стоячи навколішках зачитали молитву за Україну.

Окрім танцювальних та пісенних номерів у Зольні також були розваги для дітей – батути, машинки та багато іншого.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.