Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Олевської ОТГ

Характеристика та місцезнаходження об’єктів:

• приміщення в нежитловій будівлі шкільної їдальні – 106,1 м2, яке знаходиться за адресою: вул..Центральна, 12, с.Озеряни, Олевський р-н, Житомирської обл. Пропозиції щодо використання: для проведення та приготування поминальних обідів та святкових заходів (заявником на право оренди можуть бути запропоновані варіанти використання приміщення);
  • приміщення в нежитловій будівлі навчально-лабораторного корпусу – 138,8 м2, яке знаходиться за адресою: вул.Шевченка, 10, с.Жубровичі, Олевський р-н, Житомирської обл. Пропозиції щодо використання: для розміщення побутового приміщення (заявником на право оренди можуть бути запропоновані варіанти використання приміщення).

Конкурс буде проведено 12.03.2019 року за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, малий зал засідань о 10:00 год.

Кінцевий строк прийняття пропозицій від претендентів для участі у конкурсі – до 17.00 год. 11.03.2019 року.

Орендодавець приймає заяви про намір взяти майно в оренду протягом 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Заяви про намір взяти в оренду майно подаються в довільній формі.

Для участі у конкурсі необхідно подати до міської ради такі документи.

1. Заяву про участь у конкурсі;
  2. Пропозицію щодо розміру орендної плати із зазначенням суми прописом та цифрами;

2.1. Повідомлення про вид провадження підприємницької, господарської або іншої діяльності.

1. Відомості про претендента на участь у конкурсі:

а) для претендентів на участь у конкурсі, які є юридичними особами:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– копії установчих документів (завірені заявником);

б) для претендентів на участь у конкурсі, які є фізичними особами:

– копію документа, що посвідчує особу та належним чином оформлену довіреність на представника;

– за наявності відповідного статусу – базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, який виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів;

– завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку;

– повідомлення про вид провадження підприємницької, господарської або іншої діяльності.

4. Зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

5. Інформацію про засоби зв‘язку з претендентом на участь у конкурсі та реквізити претендента на участь у конкурсі.

Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс, із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач) на адресу:11001, Житомирська обл. м. Олевськ, вул. Володимирська, 2.

Додаткову інформацію можна отримати у Олевській міській раді за адресою: 11001, Житомирська область, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська,4, 1-й поверх, відділ економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності, телефон для довідок: 097-939-84-31.