Увага! Триває голосування!

Триває рейтингове інтернет-голосування за кандидатів на обрання до складу Громадської ради при Міністерстві у справах ветеранів України.

Час проведення голосування: з 15 годин 00 хвилин 28 лютого до 15 годин 00 хвилин 1 березня.

Олевщину представляє Андрій Іванов, якого одноголосно делегувала громадська спілка «Учасників бойових дій, ветеранів війни і праці Олевського району».

Для того, щоб проголосувати необхідно перейти за посиланням https://gromrada.mva.gov.ua/voting/step1.php та виконати наступні дії:

1. Натиснути на поле «Я не робот» (проходження тесту CAPTCHA).

2. Погодитись з умовами голосування та натиснути кнопку Продовжити.

3. Ввести свою електронну адресу та натиснути кнопку Продовжити.

4. На Вашу електронну адресу прийде лист з кодом, введіть цей код у відповідне поле на натисніть кнопку Продовжити.

5. Вводите свій мобільний номер телефону. На Ваш телефон прийде СМС з кодом. Даний код введіть у відповідне поле та натисніть кнопку Продовжити. Варто зазначити, СМС повідомлення може прийти не відразу, орієнтований час очікування 5-10 хвилин.

6. Оберіть від 1 до 35 кандидатів. Номер Андрія Іванова – 43. Натисніть кнопку Проголосувати.

7. Отримуєте лист з підтвердженням про успішне голосування.

У вас буде 20 хвилин, щоб обрати кандидатів або розпочати голосування з початку.