В ЦХЕТУМі відбувся конкурс “Яскраві діти Полісся”

22 травня у актовому залі ЦХЕТУМу, за фінансової підтримки народного депутата України Володимира Арешонкова, відбувся конкурс «Яскраві діти Полісся».

Учасники віком від 7 до 17 років змагалися у таких номінаціях: вокал, ансамблі, хореографія та декоративно-прикладне мистецтво. Кожна номінація розділялась ще по вікових категоріях.

На початку конкурсу заступник міського голови Яків Осипчук привітав усіх учасників із конкурсом, та наголосив що метою таких заходів є виявлення талановитих виконавців. Всім побажав гарного настрою та перемоги найкращим.

Помічник народного депутата Олена Шахрай від імені Володимира Арешонкова передала  вітання конкурсантам та побажала приємного проведення часу та додала, що кожен учасник отримає подарунок від Володимира Юрійовича, а призери отримають особливі подарунки, про які скаже пізніше.

На початку заходу учні дитячої музичної школи презентували кращі свої твори.

Далі розпочалась конкурсна програма. Всі учасники показали свої таланти та високу підготовку до конкурсу.

Оцінювали виступи конкурсантів висококваліфіковане журі,у складі: директора відділу культури Ірини Кльоц, директора дитячої музичної школи Тетяни Тимків, заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради Алла Гаврилюк, методиста ММК Юлії Луценко, викладача гуртка «Рукоділля» Євгенії Гур’євої та керівника хореографічного колективу «Сузір’я» Лариси Хоменко.

Всі учасники,без винятку, показали хороший результат і були нагороджені подяками та подарунками від народного депутата України Володимира Арешонкова. А конкурсанти, які посіли ІІ і ІІІ місця були нагороджені грамотами та засобами для підзарядки мобільного телефону. Призери ж отримали грамоту та мобільний телефон від Володимира Юрійовича.

Так, у номінації «Хореографія» І вікова категорія, призові місця посіли :

І місце – хореографічний колектив «Калинонька» Дружбівського НВК «Зимові візерунки»;

ІІ місце  – хореографічний колектив «Калинонька» Дружбівського НВК «Танець ляльки»;

ІІІ місце – хореографічний колектив Кам’янської ЗОШ «Танець ромашки».

У номінації «Вокал» (солісти) І вікова категорія :

ІІ місце – Валерія Курбеко «Посмішка» (Олевська гімназія);

ІІІ місце – Захар Ворона «Квіти для мами» (Зольнянська ЗОШ).

Номінація «Вокал» ІІ вікова категорія

І місце – Вікторія Палій «Мама» (Кишинська ЗОШ);

ІІ місце – Тетяна Кравченко «Журавлі» (Кишинська ЗОШ);

ІІІ місце – Роман Дубровець «Маленький козак» (Копищенська ЗОШ).

ІІІ вікова категорія:

І місце – Софія Чистякова «Гілля калини» (Олевська ЗОШ №3);

ІІ місце – Вероніка Харипончук «Свято» (Корощинська ЗОШ);

ІІІ місце – Тетяна Блищик «Повертайся живим» (Кам’янська ЗОШ).

Номінація «Ансамблі» ІІІ вікова категорія:

І місце – сестри Печури «Молитва» (Майданська ЗОШ);

ІІ місце – ансамбль Корощинської ЗОШ «Хто як не ти»;

ІІІ місце – ансамбль Хочинскої ЗОШ «Над землею тумани».

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво І вікова категорія

І місце – Денис Гілюк (Майданська ЗОШ).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІ вікова категорія:

І місце – Світлана Мидловець (Варварівська ЗОШ);

ІІ місце – Анастасія Шинкар (Хочинська ЗОШ);

ІІІ місце – Олександр Тимощук (Варварівська ЗОШ).

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» ІІІ вікова категорія:

І місце – Василина Покальчук (Варварівська ЗОШ);

ІІ місце – Анастасія Шепетько (Варварівська ЗОШ);

ІІІ місце – Марія Дворецька (Хочинська ЗОШ).

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальнй мережі Фейсбук!