Другий конкурс костюмів в рамках святкування «Week-end в Олевську»

Положення про другий конкурс костюмів

Мета проведення конкурсу: конкурс костюму проводиться з метою продовження пошуку нових форм проведення «Week-end в Олевську», залучення до міських заходів якомога більшої кількості молоді ОТГрозвитку творчості та фантазії, заохочення дітей та підлітків до творчої діяльності.

Організатором конкурсу є Олевська міська рада.

Питаннями організації та проведення конкурсу займається оргкомітет, затверджений розпорядженням міського голови.

Номінації конкурсу:

• Костюм з древлянськими мотивами
  • Костюм до свята Чорниць (тема чорниці)

Вимоги до костюмів

Костюм повинен бути виконаний учасниками (не придбаний у магазині)

На виготовлення костюму бажано витратити мінімум коштів (вартість витрачених коштів на матеріали НЕ ВРАХОВУВАТИМЕТЬСЯ  під час оцінювання костюму)

Критерії оцінки костюмів:

• Відповідність номінаціям
  • Оригінальність костюму
  • Якість та естетичність виконаного костюму
  • Використання додаткових аксесуарів
  • Гарне дефіле.

Організація та проведення конкурсу

На конкурс запрошуються дівчата та хлопці ОТГ від 10 до 18 років, які повинні відправити  заявку (додається) НЕ ПІЗНІШЕ 05 липня 2019 року(18.00 год.) на електронну адресу: week-end_olevsk@ukr.net

Після закінчення реєстрації заявок, оргкомітет розподіляє всіх учасників на декілька груп, відповідно до віку та статі.

Під час реєстрації у день конкурсу кожен учасник повинен надати оргкомітету конкурсу паспорт або свідоцтво про народження.

Конкурс складатиметься з трьох виступів (дефіле) учасників:

• перший вихід – у довільному вбранні – візуальне знайомство з конкурсантами.
  • другий вихід – демонстрація костюму з древлянськими мотивами.
  • третій вихід – демонстрація костюму до свята Чорниць.

Відповідно до жеребу, кожен учасник конкурсу (у кожній групі) отримує номер, який використовується під час демонстрації костюмів.

Імена учасників оприлюднюються під час підведення підсумків конкурсу.

Всі учасники після конкурсу беруть участь у прогулянці по Олевську під час продовження свята та у фотосесії з послідуючим використанням фото для реклами конкурсу костюмів під час «Week-end в Олевську»у наступному році.

УВАГА!

У конкурсі не мають права брати участь переможці минулорічного (2018 р.) конкурсу.

Переможці минулорічного конкурсу НЕ МАЮТЬ ПРАВА надавати свої костюми учасникам конкурсу поточного року.

Учасники минулорічного конкурсу, які не зайняли призових місць у 2018 році:

• мають право взяти участь у конкурсі 2019 року у своїх минулорічних костюмах.

Нагородження учасників

Всі учасники конкурсу отримують сертифікат для придбання товарів у одному з магазинів Олевська (детальніша інформація про магазин буде оприлюднена пізніше).

Переможці (І, ІІ, ІІІ місце) визначатимуться у кожній створеній групі.                 .

Журі за підсумками конкурсу може вручити спеціальні нагороди.

Вартість сертифікату та розмір грошових винагород будуть визначені після завершення реєстрації учасників конкурсу.

Журі конкурсу та система оцінювання

До складу журі запрошуватимуться представники органів місцевого самоврядування, працівники закладів освіти, фахівці.

Кожен член журі виставляє оцінки у протоколах.

Переможцями стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

(заповнену заявку надішліть, будь ласка на e–mail:

week-end_olevsk@ukr.net)

• Прізвище та ім’я учасника ________________________________
  • Адреса проживання _____________________________________
  • Вік _________
  • Зріст________
  • тел. ________________________________

Погоджуюсь на використання персональних даних відповідно до законодавства України.

Даю згоду на участь у фотосесії з послідуючим використанням фото для реклами конкурсу костюмів під час «Week-end в Олевську» у наступному році.

Заповненням цієї заявки учасник надає згоду на те, що інформація, надана під час реєстрації може бути опублікована у соціальних мережах, в друкованих виданнях тощо. (Номер телефону НЕ буде доступним для загального використання).