Нагороди для працівників ДСНС Олевщини

9 липня міський голова Олег Омельчук та керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин відзначили працівників 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Житомирській області за мужність, героїзм та високопрофесійні дії, проявлені під час ліквідації надзвичайної ситуації об’єктового рівня в м. Олевськ. Подяки та грошові нагороди вручили працівникам 17 державної пожежно-рятувальної частини (м. Олевськ) Управління ДСНС України у Житомирській області: сержанту служби цивільного захисту старшому пожежному-рятувальнику Олександру Грунковському, лейтенанту служби цивільного захисту заступнику начальника Богдану Мицаку, молодшому сержанту служби цивільного захисту водію Юрію Ничипорчуку, молодшому сержанту служби цивільного захисту пожежному-рятувальнику Артуру Оганесяну, майору служби цивільного захисту начальнику 3-го караулу Василю Осипчуку, капітану служби цивільного захисту головному інспектору Олевського районного сектору Михайлу Павлишину, старшому прапорщику служби цивільного захисту командиру відділення Валентину Пилипчуку, молодшому сержанту служби цивільного захисту старшому водію Олександру Сидорчуку, молодшому сержанту служби цивільного захисту пожежному-рятувальнику Денису Ушку, лейтенанту служби цивільного захисту начальнику Сергію Шишуку.

Міський голова Олег Омельчук додав: «Хочу подякувати за вашу роботу, за те, що ви робите, за те, що люди відчувають, що ви є на своєму місці і коли трапляються і пожежі, і підтоплення, і ситуації, як з отрутохімікатами, що сталася в нас – ви приходите в першу чергу на допомогу нашим громадянам. Так що я щиро вам вдячний за це від імені Олевської міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу».

Крім того, міський голова Олег Омельчук також передав Грамоту Державної служби України з надзвичайних ситуацій за підписом голови ДСНС України Миколи Чечоткіна начальнику Олевського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області підполковнику служби цивільного захисту Віктору Стужуку.

В свою чергу, Віктор Стужук також вручив працівникам нагороди. Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» за сміливі і рішучі дії під час ліквідації надзвичайних ситуацій, сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у службовій діяльності нагородили т.в.о. начальника 40 державного пожежно-рятувального поста сержанта служби цивільного захисту Олега Охремчука та пожежного-рятувальника 40 державного пожежно-рятувального поста Валерія Патюка.

Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородили водія 17 державної пожежно-рятувальної частини молодшого сержанта служби цивільного захисту Юрія Ничипорчука, пожежного-рятувальника 40 державного пожежно-рятувального поста рядового служби цивільного захисту Сергія Белова, пожежного-рятувальника рядового служби цивільного захисту Валерія Любиченка.

Подяками Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородили пожежного-рятувальника 17 державної пожежно-рятувальної частини молодшого сержанта служби цивільного захисту Сергія Дороша, водія державного пожежно-рятувального поста Віталія Помінчука, пожежного-рятувальника 40 державного пожежно-рятувального поста рядового служби цивільного захисту Віктора Зайця та старшого водія 17 державної пожежно-рятувальної частини молодшого сержанта служби цивільного захисту Олександра Сидорчука.