Урочиста частина Дня незалежності України

Святкування Дня незалежності України в Олевську традиційно доповнилось нагородами та відзнаками.

Урочиста частина свята розпочалась з привітань. Народний депутат України Володимир Арешонков вручив грамоту Верховної Ради України депутату міської ради Анатолію Повару.

Секретар міської ради Віталій Шейко привітав присутніх зі святом та від Олевської міської ради вручив грамоти та грошові нагороди бронзовій призерці чемпіонату Європи з вільної боротьби серед юнаків та дівчат Ілоні Вальчук, вчителю трудового навчання Олевської ЗОШ №3 Наталії Тимощук, музичному керівнику Олевського ЦРД №1 Аллі Бочковській, завідувачці Хмелівським сільським клубом Вікторії Стовбун, завідувачці бібліотеки-філіалу №21 с. Жубровичі Ользі Вакулін, реєстратору медичному КНП «Олевський Центр первинної медичної допомоги» Людмилі Сахнюк та завідувачці дитячим відділенням КУ «Олевська центральна лікарня» Альбіні Самсонович.

Також грамоти Олевської міської ради та грошові премії отримали призери спортивних змагань. У конкурсі «присідання» І місце посіла Юлія Кравченко, ІІ місце – Галина Симончук, ІІІ місце – Людмила Саленко. У конкурсі «жим лежачи» І місце посів Артур Демченко, ІІ місце – Владислав Левковський, ІІІ місце – Володимир Савченко. Організував конкурс Олексій Мосійчук, тренер тренажерного залу «Олімп».

Відзнаки та грошові премії вручали на сцені також заступник голови районної ради Олександр Ковальчук та керуючий апаратом Олевської РДА Леонід Котвицький.

По завершенню офіційної частини свята розпочалась концертна програма.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

1 коментар