Відповідь стосовно ремонту дороги Варварівка-Корощине

Олевська міська рада зверталась до Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації стосовно ремонту автомобільної дороги місцевого значення загального користування С 061508 Варварівка-Корощине.

Нещодавно надійшов лист-відповідь за підписом директора департаменту Інни Хоменко. У ньому повідомляють, що більшість доріг області потребують проведення капітального та поточного ремонтів. «На даний час облдержадміністрація не має можливості забезпечити виконання ремонтних робіт на усіх об’єктах одночасно у зв’язку із обмеженим фінансуванням», – йдеться у листі.

Разом із тим, обіцяють весною цього року провести обстеження дороги Варварівка-Корощине відповідною комісією, після чого буде прийняте рішення стосовно проведення ремонту.

З текстом листа-відповіді можна ознайомитись нижче: