Чергова сесія міської ради не відбулась через відсутність кворуму

Сьогодні, 19 березня, на черговому засіданні 52 сесії міської ради не зібралась більша половина депутатів. Як повідомив секретар ради Віталій Шейко, частина депутатів не можуть бути присутні через те, що сьогодні не перебувають у місті.

Оскільки необхідна кількість зареєстрованих депутатів так і не зібралась навіть після майже півгодинного очікування, міський голова Олег Омельчук повідомив, що сесія за відсутності кворуму не може відбуватися.

Серед інших питань на сесії мали розглядати питання про внесення змін до бюджету, в тому ж числі і виділення коштів на придбання дихального апарату для Олевської лікарні.

Чергове засідання сесії міської ради перенесено на 20 березня. Присутні в залі депутати вже повідомили, що зможуть бути присутніми.

Варто зазначити, що секретар міської ради Віталій Шейко на бюджетній комісії повідомляв, що засідання сесії буде закритим у зв’язку з поширенням COVID-19.