До уваги громадян похилого віку

У звязку із введенням карантину, повязаного із недопущенням поширення вірусної інфекції COVID-19, для підтримки одиноких осіб літнього віку, які в ускладнених умовах не в змозі забезпечити себе необхідними ліками, продуктами, засобами особистої гігієни, дезінфекційними засобами,  відкрито  «гарячу лінію».

Для отримання допомоги у придбанні та доставці необхідного можна звернутися на «гарячу лінію» за тел.: +0988364473, або до старост громад за місцем проживання.

Разом із цим, усіх літніх людей закликаємо не наражати себе на небезпеку, за можливості залишатися вдома, мінімізувати потребу відвідувати місця масового скупчення людей під час карантину (громадський транспорт, аптеки, магазини).

Довідково: телефон працює у робочі дні з 9.00 до 18.00

УП та СЗН Олевської РДА