Олевські рятувальники проводять дезінфекцію багатоквартирних будинків

Сьогодні, 7 квітня, з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції в Олевську дезінфікували під’їзди багатоквартирних будинків. Такі заходи протидії поширенню коронавірусу передбачені рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олевської міської ради.

Дезінфекцією, у спеціальному одязі, займаються працівники Олевського районного сектору ДСНС. Працівники дезінфікуючим розчином обробляють стіни, поручні, сходи і підлогу в під`їздах.

Одна людина, яка працює безпосередньо з оприскувачем, одягнена у костюм, респіратор, куртку, штани, гумові чоботи і рукавички.

Варто зазначити, що паралельно рятувальники дезінфікують антисептичним засобом вулиці, зупинки громадського транспорту та прилеглі тротуари.

Дезінфекція багатоквартирних будинків, громадських зупинок та місць скупчень людей буде проводитись і надалі.