Депутат Володимир Халімончук склав повноваження за власним бажанням

Депутат Олевської міської ради Володимир  Миколайович Халімончук склав свої повноваження за власним бажанням. Про це повідомив секретар міської ради Віталій Шейко під час засідання 52 сесії міської ради.

Для присутніх секретар ради зачитав протокол Олевської міської виборчої комісії: «…Визнати депутата Олевської міської ради VII скликання як таким, що склав повноваження за власним бажанням».

Володимир Халімончук балотувався від партії «Радикальна партія Олега Ляшка» та набрав понад 53% голосів. Він був закріплений за округом №22. Це частина села Кишин (вул.Семенська 1-30, вул.Житомирська 1-43, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Сонячна, вул.Пушкіна, вул.Урожайна, вул.Західна, вул.Червона),  селище Лугове, село Забороче та  село Болярка.

Згідно Закону, його місце має зайняти наступний за черговістю кандидат в депутати від відповідної партії. Рішення прийматиме міська виборча комісія.