Оголошується конкурс «Людина року – 2020». Оновлено

Конкурс «Людина року» Олевської міської об’єднаної територіальної громади  проводиться щорічно з метою виявлення видатних особистей, відзначення вагомих досягнень представників територіальної громади у найбільш важливих сферах професійної та суспільної діяльності Олевської міської ОТГ.

У конкурсі беруть участь особи, які мають вагомі особисті заслуги та професійні здобутки в економічній, управлінській, соціальній, культурній, громадсько-політичній сферах життя громади, діяльність яких є соціальнозначимою та має громадське визнання.

Присвоєння звання «Людина року» проводиться за такими номінаціями:

• «Громадський діяч року»;
  • «Працівник освіти року»;
  • «Працівник охорони здоров’я року»;
  • «Меценат року»;
  • «Спортсмен року»;
  • «Діяч культури року»;
  • «Підприємець року»;
  • «Роботодавець року»;
  • «Учень року»;
  • «Посадова особа місцевого самоврядування року»
  • «Рятівник року».

У конкурсі беруть участь громадяни, які є жителями Олевської територіальної громади.

Право висувати претендентів мають органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, професійні спілки, об’єднання громадян, органи самоорганізації населення. Самовисування на присвоєння звання не розглядаються.

Перелік необхідних документів:

– клопотання на ім’я міського голови про присвоєння звання «Людина року»;

– характеристику на кандидата з інформацією про нього, його місце роботи, посаду, його професійний рівень та досягнення, громадську активність, особисті заслуги;

– документи та матеріали, які підтверджують досягнення претендента та їх соціальну вагомість (копії нагород тощо).

Документи подаються з 06.05.2020 року по 19.05.2020 року керуючому справами виконавчого комітету Олевської міської ради Юрію Русину.

Положення про Конкурс «Людина року»

Розпорядження №90 Про проведення конкурсу «Людина року – 2020»