Оголошується конкурс «Почесний громадянин м. Олевськ – 2020»

З метою відзначення талановитих особистостей, професіоналів своєї справи у різних галузях життєдіяльності міста оголошується конкурс «Почесний громадянин м. Олевськ – 2020».

Право висування кандидатур на присвоєння Звання належить:

– виконавчому комітету Олевської міської ради;

– постійним комісіям Олевської міської ради;

– трудовим колективам підприємств, установ, організацій міста (незалежно від форм їх власності);

– громадським організаціям, політичним партіям, релігійним конфесіям.

Перелік необхідних документів:

– клопотання до виконкому міської ради для попереднього розгляду пропозицій про присвоєння звання «Почесний громадянин м. Олевськ»;

– вичерпні біографічні дані про кандидата;

– відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності та обґрунтування його вагомого особистого внеску у розвиток міста;

– копії паспорта, ідентифікаційного коду;

– фото 4х6;

– копії  документів про державні нагороди.

         До пакету документу можуть додаватися відгуки, клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

Не розглядаються подання у порядку самовисування. Звання не може бути присвоєно громадянам, які раніше скоїли кримінальний злочин, були засудженими і судимість яких не знята.

Звання присвоюється мешканцям міста Олевськ, жителям інших населених пунктів України та інших країн за значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста, за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва, житлово-комунального господарства, підприємства, за творчу, громадську та благодійну діяльність.

Документи подаються з 06.05.2020 року по 19.05.2020 року керуючому справами виконавчого комітету Олевської міської ради Юрію Русину.

Положення Почесний громадянин міста Олевськ

Розпорядження №89 Про проведення конкурсу «Почесний громадянин м.Олевськ – 2020»

Залишити коментар