В Олевську освітлено вулицю Валерія Лобановського

На вулиці Лобановського здійснено реконструкцію мереж зовнішнього освітлення в рамках проєкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення Олевської ОТГ».

Нагадуємо, що у минулому році Олевською міською радою було затверджено та підписано Кредитний договір з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО).

Сучасне освітлення встановлено вздовж всієї вулиці, а це майже один кілометр. Нове освітлення дозволить удвічі покращити загальну освітленість та зменшити споживання електроенергії.

В рамках цього проекту загалом планується освітлення центральних вулиць у 13 селах ОТГ та 10 вулиць Олевська.

Варто зазначити, що ремонт мереж вуличного освітлення в селах громади та Олевську активно продовжується та закінчення планується  вже в червні цього року.