Освітлено вулицю Льонозаводська

Освітлення вулиць в 13 селах громади та на вулицях міста Олевськ продовжується. В рамках проєкту «Капітальний ремонт вуличного освітлення Олевської ОТГ» було освітлено вулицю Льонозаводська.

Дана вулиця розташована паралельно вул. Валерія Лобановського. Також ми вже повідомляли про освітлення вулиці Партизанська та провулку Партизанський. Впроваджуючи відповідний проєкт, освітлюється цілий мікрорайон міста, що знаходиться на околиці міста.

Замінюється освітлення за кредитні кошти, які були отримані від НЕФКО. Так коротко називають Північну екологічну фінансову корпорацію, утворену країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Ця корпорація надає фінансову підтримку різним екологічно важливим проєктам, зокрема, спрямованим на запобігання змінам клімату.