Василю Бабичу присвоєно звання “Почесний громадянин міста Олевськ”

Як повідомлялось раніше, 21 травня, під час чергової сесії міської ради відбулось нагородження переможців конкурсу «Почесний громадянин міста Олевськ».
Згідно положення звання «Почесний громадянин м. Олевськ» присвоюється мешканцям міста Олевськ, жителям інших населених пунктів України та інших країн за значний внесок у соціальний, економічний та культурний розвиток міста, за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва, житлово-комунального господарства, підприємства, за творчу, громадську та благодійну діяльність.
Напередодні конкурсна комісія вирішила присвоїти звання почесного громадянина міста Олевськ Олегу Казюку та Василю Бабичу.
А вже під час сесії міської ради міський голова Олег Омельчук вручив кожному почесному громадянину медалі, дипломи та грошові нагороди по 5000 грн.
Довідково.
Бабич Василь Миколайович народився 27 липня 1948 р. в с. Глибоке Бориспільського району Київської обл. в сім’ї колгоспників. Закінчив Глибоцьку восьмирічну школу, потім Вороньківську середню школу цього ж району. Після закінчення школи поступив до Київського політехнічного інституту, де отримав спеціальність інженера-механіка. Пізніше був направлений на роботу в Олевський міжколгоспбуд. З часом переведений на посаду головного інженера Олевського міжколгоспбуду. Згодом був призначений начальником Олевської СПМК-7.
12 років свого життя присвятив будівництву об’єктів виробничого призначення та соціально-культурного побуту. Після утворення РАПО був переведений на посаду заступника голови РАПО з питань будівництва та комунального господарства. В цей період проводилось будівництво дитячих садочків, адмінприміщень сільських рад , ФАПів та ін.
Пізніше працював заступником голови Олевського райвиконокому . Організовував роботи по будівництву житла для переселенців із Чорнобильської зони. Безпосередньо відповідав за дезактивацію населених пунктів і окремих об’єктів в районі та відселення жителів Рудні Радовельської та Діброви.
В 1994 р. був обраний головою Олевської районної ради,а з утворенням Олевської районної державної адміністрації був призначений і головою райдержадміністарції.
З 1998 р по нинішній час працює директором ПП «Олевська районна друкарня». Був депутатом сільської, районної, обласної рад. Нагороджений орденом «Знак Пошани», грамотами обласної ради та облдержадміністрації, Почесною грамотою Верховної ради України.
Очолював ГО «Злагода» – втілено в життя два спільні з ПРООН Європейського Союзу проекти з енергозбереження дитячого садочку в с. вар варівка.
Був головою ради Варварівської школи. З 2007 р. заступник голови ради Олевської районної організації ветеранів війни і праці. Голова комісії з питань захисту правди історії, інтересів партизан і підпільників. В газеті «Зорі над Убортю» Василь Бабич веде цикл публікацій «90 імен славетних».