Визначено почесних громадян міста Олевськ

Сьогодні, 21 травня, відбулось засідання комісії, яка визначила, хто в цьому році отримає відзнаку «Почесний громадянин міста Олевськ».ї

На засіданні були присутні заступник міського голови Яків Осипчук, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Русин, члени комісії: депутати міської ради Павло Демкович (голова комісії) та Ганна Кручко, заступник голови Олевської райради Олександр Ковальчук, член виконкому Олександр Бабиченко, заступник директора Олевської гімназії Анатолій Шинкар, начальник відділу культури Ірина Кльоц.

Обговорення кандидатур тривало не довго. Втім, всі присутні члени комісії були впевненні – кожен із представлених кандидатур заслуговує на дане звання. Шляхом проведення голосування, було вирішено і цього року присвоїти звання двом кандидатам. Кому саме – читайте про це згодом на нашому сайті.

Визн