Олевщина у вишиванці

Щороку, в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки, який покликаний зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.В третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки.

Цього року, за ініціативи Олевської міської ради, було оголошено флешмоб. Жителям Олевщини було запропоновано опублікувати фото у вишиванці у соціальній мережі Фейсбук із хештегом #олевщинаувишиванці.

Приємно відзначити, що до флешмобу долучилось близько 100 жителів міста та сіл громади. Серед яких працівники освіти, культури, державних установ та просто громадяни, які цінують українські традиції. Всі світлини ми зібрали та зробили відео-ролик.

Приємного перегляду.