На мікрорайоні “Квадрат” встановлено сміттєвий майданчик

В Олевську встановлено ще один новий сміттєвий майданчик.

Нещодавно міський голова Олег Омельчук зустрічався із жителями багатоповерхівок мікрорайону «Квадрат». Головним питанням, яке турбувало місцевих жителів – встановлення сміттєвого майданчика  та своєчасне вивезення твердих побутових відходів. Тож в найкоротший час Олевською міською радою було вирішено дане питання. Також під час зустрічі, разом з жителями, було узгоджено остаточне місце встановлення.

Новий сучасний сміттєвий майданчик облаштували поблизу багатоповерхівок. На майданчику встановили 8 контейнерів для збору сміття.

1 коментар

• Дуже хороша справа, аби ще олевчани сортувати сміття і не смітили навколо майданчика. Але мені ще не вистачає для сортування баку під баночки з під консерви, це ж також вторсировина, чи я невірно міркую?