Міський голова зустрівся з керівниками спортивних федерацій та клубів

30 липня міський голова Олег Омельчук зустрівся з керівниками спортивних федерацій та клубів аби обговорити призначення директора Дитячої спортивно-юнацької школи.

Попереднього директора КУ «Олевська дитячо-юнацька спортивна школа» було звільнено у зв’язку із закінченням дії контракту 30 квітня 2020 року. Більш детально про це читайте за посиланням: http://olevsk-gromada.gov.ua/2020/05/04/rozyasnennya-stosovno-zvilnennya-dyrektora-dyussh/

Міський голова запропонував на цю посаду Тетяну Шумейко, яка вже була виконуючою  обов’язки директора декілька місяців.

Присутні на зустрічі голова федерації футболу Олевської ОТГ та депутат міської ради Віктор Шапорда, голова федерації футболу Олевського району Володимир Гаврилюк, керівник «Спортивного клубу Олевськ Тхеквондо ІТФ «Фенікс» Ігор Попов підтримали кандидатуру Тетяни Миколаївни.

Тетяну Шумейко запитали про її освіту, досвід роботи, плани та стратегії по розвитку ДЮСШ, перспективи на майбутнє.

Міський голова Олег Омельчук прокоментував: «Я із задоволенням підпишу контракт з Тетяною Миколаївною на три роки. Завтра на виконавчому комітеті відповідний проєкт рішення буде винесено на розгляд».