9 Травня на Олевщині

9 травня на центральній площі міста Олевськ відбувся урочистий мітинг-реквієм присвячений 76-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

До заходу долучились керівництво громади, ветерани Другої світової війни, спілка ветеранів афганців та громадськість.

Всі присутні вшанували пам’ять мільйонів людей, які загинули у найбільш кривавій і жорстокій війні хвилиною мовчання.

Після вітальної промови керівників, пролунала пісня, яка поринула всіх присутніх  у воєнні та післявоєнні часи.

Керівництво та молоде покоління громади зі словами вдячності вручили ветеранам квіти.

Завершився мітинг-реквієм покладанням квітів до Обеліску Слави, що знаходиться на площі Соборній.

Нагадаємо, що 8 травня у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні керівництво громади вшанувало пам’ять полеглих захисників України, поклавши квіти до пам’ятників та меморіалів.