Десять медалей борців з чемпіонату Житомирської області

15-16 травня у Бердичеві проходили змагання з вільної боротьби серед ДЮСШ області у двох вікових групах 2005-2006 та 2008-2010 років народження. Команда спортивної школи боротьби у складі 10 спортсменів виборола 10 медалей, із них чотири золоті – Конта Арсен, Хлань Іван, Іщенко Даніїл, Лупаїна Ілля; три срібні – Іскра Ярослав, Мидловець Владислав, Пилипчук Віктор та  три бронзові –  Моручков Назар, Перев’язко Андрій та Лук’янчук Іван.

У вазі 42 кг перше, друге та третє місця здобули олевські спортсмени. Таким чином, набравши найбільшу кількість медалей, юні борці 2008-2010 р.н. здобули перше командне місце. Варто відмітити, що всі спортсмени вихованці одного тренера – Юрія Ямчинського. Чемпіони та призери були нагороджені медалями та грамотами обласного управління молоді та спорту. Попереду спортсменів чекає чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби. Приємна новина, що 4 вихованці школи боротьби з нового навчального року запрошені на навчання до Київського спортивного ліцею,а це: Катерина Павленко, Іван Хлань, Іван Лук’янчук, Ілля Лупаїна.

Тренер вищої категорії В.Ф.Попков