Фотозвіт зйомки флешмобу до Всесвітнього дня вишиванки

Щороку у третій четвер травня українці по всьому світу відзначають День вишиванки.

Цьогоріч Всесвітньому дню вишиванки 15 років і проходитиме він під гаслом «Земля наших предків для наших нащадків».

«Ювілейний рік присвячується українській традиційній музиці та екологічним проблемам. Як пов’язані культурна спадщина та екологія? Насправді взаємозв’язок є. Коли певна територія стає непридатною для життя, з часом зникає і вся місцева культура, яка століттями створювалася предками. Протягом останніх десятиліть в Україні висохло близько 10 тисяч річок. Це означає, що більше не використовуються їхні старовинні назви, зникають з ужитку пісні, казки, легенди, пов’язані з цими річками. Вирубування лісів загрожує не лише затопленням цілих регіонів, а й, змушуючи жителів постійно відновлювати втрачене, «вимиває» багатство місцевих традицій та звичаїв. Надмірне використання пластику нав’язує прості швидкі побутові рішення, створюючи споживацьке суспільство, яке все менше схильне заглиблюватися в культуру та історію, а також бути відповідальним за майбутнє» –  повідомляють на своїй сторінці Фейсбук організатори Всесвітнього дня вишиванки.

Наша громада підтримуючи таку ідею, долучилась до флешмобу з нагоди Дня вишиванки, в якому взяли участь керівництво громади, працівники культури, дошкільнята, учнівська молодь та громадськість.  На лоні природи кожен бажаючий міг зробити професійне фото на пам’ять. Відео флешмобу буде опубліковано на офіційному сайті Олевської міської ради 20 травня

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук.