Міський голова допоміг вдові учасника АТО

Допомагати та підтримувати захисників, родини загиблих захисників – це спільна відповідальність держави і громад. Міський голова Сергій Лисицький  переконаний, що не можна згадувати про таких людей лише напередодні свят, як це робить більшість, а важливо бути у їх житті у різні моменти, розділяти турботи і проблеми.

Так, Сергій Іванович надав допомогу вдові учасника бойових дій на Сході України із села Радовель Миколи Хоречка Надії. Він за власний кошт придбав вікна та двері для добудови її будинку аби покращити побутові умови.

Варто зазначити, що у міській раді постійно розглядаються питання виділення земельних ділянок для учасників бойових дій, надання їм матеріальної допомоги, можливості виділення житла, допомоги з оформлення документів та пільг, затвердженням місцевих пільг для харчування та оздоровлення дітей учасників АТО/ООС.