Міський голова нагородив подяками переможців чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби

З метою підтримки спортсменів та заохочення до нових перемог, 28 жовтня міський голова Сергій Лисицький нагородив подяками міської ради та грошовими преміями вихованців Олевського ДЮСШ боротьби, які стали переможцями чемпіонату Житомирської області з вільної боротьби, а саме:

Катерину Павленко – І місце;

Івана Осипчука – І місце;

Івана Хланя – І місце;

Назара Моручкова – І місце;

Андрія Перев’язка – І місце;

Даніїла Іщенка – І місце;

Іллю Лупаїну – І місце;

Назара Корнейчука – ІІ місце;

Івана Лук’янчука – ІІ місце;

Віталія Власюка – ІІ місце;

Арсенія Конту – ІІІ місце.

Також подяки отримали тренери з вільної боротьби Володимир Попков та Юрій Ямчинський.

Сергій Лисицький подякував тренерам за самовіддану працю та гідні результати, які вони завжди показують на змаганнях. Юним спортсменам голова громади побажав нових досягнень та перемог.

«Надзвичайно приємно, що наша молодь достойно представляє Олевщину на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Ви – наша гордість. Ми пишаємося вами та завжди будемо підтримувати», – звернувся до спортсменів міський голова.

Зазначимо те, що олевські борці активно приймають участь у різноманітних змаганнях з вільної боротьби. До прикладу, за минулі два тижні юні спортсмени вибороли 30 медалей. Про це детальніше за посиланням: http://olevsk-gromada.gov.ua/2021/10/28/olevski-borczi-protyagom-14-dniv-zdobuly-30-medalej/