Прем’єр-міністр: Наступного року програма енергоефективності стане частиною «Великого будівництва»

Уряд під час засідання 24 листопада підтримав постанову, яка дасть можливість залучити 25,5 млн євро від Кредитної установи для відбудови (КfW) на реалізацію проекту «Енергоефективність у громадах». За словами Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, ці кошти будуть спрямовані на впровадження заходів з енергоефективності у Запоріжжі та Житомирі.

«Наступного року програма енергоефективності стане частиною президентської програми «Велике будівництво». Маємо кілька проектів з міжнародними партнерами, які дозволять акумулювати достатньо коштів на реалізацію цієї ініціативи», — зазначив очільник Уряду.

Як повідомив Прем’єр-міністр, в межах спільного з Європейським інвестиційним банком проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні» розпочав свою роботу Координаційний комітет. Реалізація проекту дозволить термомодернізувати близько 1000 громадських будівель: дитячі садки, школи, заклади охорони здоров’я, а також об’єкти соціального, адміністративного та культурного призначення.