Повідомлення Про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення виконавчого комітету Олевської міської ради “Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Олевської громади”

Проєкт рішення виконавчого комітету Олевської міської ради «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Олевської міської територіальної громади та аналіз регуляторного впливу розроблено відділом економічного розвитку, транспорту, інвестицій та комунальної власності Олевської міської ради.

Зауваження та пропозиції до даного проєкту регуляторного акта приймаються до 28.01.2022р. в письмовому вигляді до Олевської міської ради за адресою: 11001, м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4 (загальний відділ ) або в електронному вигляді на e-mail: olevsk_miskrada@ukr.net

Проєкт рішення