П’ять церков громади відсвяткували Різдво

25 грудня частина жителів нашої громади вже відсвяткували Різдво Христове. Різдво за григоріанським календарем відзначає католицька церква, протестанські церкви, а також більшість помісних православних церков. Варто зазначити, що існування двох дат святкування пов’язане не з приналежністю до тієї чи іншої християнської конфесії, а виключно з різницею календарів. Християни різних країн святкують Різдво за двома календарями: григоріанським та юліанським. До 2017 року в Україні офіційно відзначали Різдво лише 7 січня, за юліанським календарем.

В центрі Олевська, біля головної ялинки, відбувся концерт з нагоди свята. Разом Різдво зустрічали релігійна громада Воздвиження Всечесного Хреста (настоятель отець Леон), Спасо-Преображенська парафія Київського патріархату (настоятель Атаменко Вячеслав) та три протестанські церкви: Церква “Спасіння”, Церква “Осанна”, Церква “Нове Покоління”.

Привітати вірян з Різдвом завітав міський голова Сергій Лисицький та його заступник Юрій Данюк.

Міський голова побажав здоров’я, Божого благословення та зустріти свята у колі родини.

Для присутніх звучали колядки, пісні, привітання.

Приємно, що Різдво об’єднує усіх християн, незалежно від поглядів чи переконань.