#ДопоможиЕнергетикам: Скоротіть споживання електроенергії у години пікових навантажень, – Житомирська ОВА

У Житомирській області продовжує діяти режим економії електроенергії для допомоги нашій енергосистемі та енергетикам.

Закликаємо максимально скоротити споживання електроенергії, зокрема вимкнути енергомісткі прилади, у години пікових навантажень: з 06:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00.

Мінімізуйте використання пральних машин, бойлерів, кондиціонерів, обігрівачів. Також по можливості обмежте використання електрочайників та електроплит, вимикайте світло в приміщеннях, де ви не перебуваєте, перенесіть ремонтні роботи на світлі години доби.

Житомирська ОВА також звертається до бізнесу області: вимкніть вивіски та зайве освітлення у години пікових навантажень. Кожен кіловат енергії, яку ви не використаєте, дасть додаткову стабільність нашій енергосистемі.

Якщо свідоме обмеження споживання електроенергії дозволить нам пройти пікові навантаження, аварійних відключень зможемо уникнути!

Як саме можна економити електроенергію дивіться у ІНФОГРАФІЦІ від “Укренерго”.