Жителі смт Дружба зібрали 9000 гривень для ЗСУ на благодійному ярмарку

Українці проявляють неабияку згуртованість навколо найбільш заповітного бажання кожного – мирне українське небо.

Тож жителі Олевської громади також роблять все можливе задля спільної перемоги. Ініціативно проводячи благодійні заходи, наші жителі долучаються до допомоги Збройним Силам України.

Нещодавно жителі смт Дружба організували благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Таку ініціативу підтримав майже кожен мешканець селища – хтось готував домашню випічку, смаколики, хтось купував страви.

Патріотично налаштовані жителі смт Дружба зібрали 9 000 гривень. Ці кошти староста селища Ольга Хомутовська передала міському голові Сергію Лисицькому. А також вона принесла український прапор, який місцеві жителі підписали побажаннями здоров’я і безпеки для наших військових.

«Жителі Олевської громади активно проявляють ініціативу у допомозі ЗСУ. Я дякую кожному за патріотизм та невичерпну силу духу, яка наближає нас до перемоги. Разом ми обов’язково переможемо!», – зауважив міський голова Сергій Лисицький.