Мінна безпека: Асоціація саперів України провела навчальні лекції в освітніх закладах громади

Асоціація саперів України провела навчальні лекції на тему «Мінна безпека» в освітніх закладах Олевської громади .

Мінна безпека – важлива тема сьогодення для українських громадян.

Вибухонебезпечні предмети становлять смертельну загрозу для населення, тому під час зустрічі інструктори розповіли учням про правила, які обов’язково має знати кожен.

Учні і викладачі уважно слухали про різновиди вибухонебезпечних предметів та правила поведінки у разі їх виявлення.

Фахівці також наголосили, що ні в якому разі не можна чіпати або брати до рук підозрілий предмет, здійснювати будь-які дії, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, світлових, звукових впливів і нагрівання.

Під час зустрічі слухачі дізналися про різні види мін, про алгоритм дій у разі виявлення міни та небезпечних предметів, про загрози, які можуть виникнути у воєнний час.

Безпека та обачність понад усе! Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є порушення елементарних правил безпеки.