Анастасія Дробуш зібрала понад 8 тис. грн. для військових

Продовжуємо історії непересічних талантів учнівської молоді Олевської громади, які свій дар перевтілюють у допомогу Збройним Силам України.

Випускниця Олевського ліцею №1, вихованка зразкової студії образотворчого мистецтва «Веселка» Анастасія Дробуш своїми майстерно виконаними роботами зібрала понад 8 тисяч гривень для допомоги нашим військовим.

З першого класу школи дівчина розпочала відвідувати Олевський ЦДЮТ, де потрапила під керівництво Тетяни Басюк. За свій творчий шлях Анастасія Дробуш вже встигла взяти участь у багатьох конкурсах та виставках, отримати безліч грамот та інших нагород.

Окрім представлення своїх робіт на обласному та всеукраїнському рівнях, дівчина виставила власні картини на благодійному ярмарку у Німеччині. А до Дня захисників та захисниць України Анастасія представила свої роботи у авторській виставці в Олевську.

Міський голова Сергій Лисицький відзначив талановиту вихованку образотворчої студії «Веселка» подякою міської ради за допомогу Збройним Силам України.