Інформація про результати проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади, що відбувся 25.09.2023 року

25 вересня 2023 року о 15:00 годині в приміщенні Олевської міської ради за адресою: вул. Володимирська, 2, м. Олевськ, Коростенський район, Житомирська область, відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади. На участь в конкурсі подали документи два претендента:

• ФОП Іванченко Ярослав Станіславович, (Ідентифікаційний код 2854904939), місцезнаходження: 11002, вул. Олени Пчілки, 1, м.Олевськ, Коростенський район, Житомирська область;
  • ФОП Козачок Федір Дмитрович, (Ідентифікаційний код 2155521699), місцезнаходження: 11301, вул. Липницького, буд. 20-а, смт. Лугини, Коростенський

район, Житомирська область.

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів, що належать до комунальної власності Олевської міської територіальної громади, переможцем визнано: суб’єкта оціночної діяльності – ФОП Іванченка Ярослава Станіславовича, ідентифікаційний код 2854904939, оцінювач – Іванченко Ярослав Станіславович, щодо оцінки об’єктів:

1. Нежитлова будівля гаражу літ. «Б», загальною площею 83,5 м2, за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 4-А, м. Олевськ, Коростенського району, Житомирської області, поштовий індекс 11001. Балансоутримувач: Олевська міська рада. Мета проведення незалежної оцінки – здійснення переоцінки для цілей бухгалтерського обліку об’єктів комунальної власності Олевської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні та отримання достовірних даних про вартість основних фондів та встановлення їх справедливої вартості на дату балансу. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 3 950,00 грн., термін виконання – 10 робочих днів.
  2. Нежитлова будівля, павільйон літ. «А», загальною площею 160,9 м2, вул. Шевченка, 12-А, с. Жубровичі, Коростенського району, Житомирської області, поштовий індекс 11042. Балансоутримувач: Олевська міська рада. Мета проведення незалежної оцінки – здійснення переоцінки для цілей бухгалтерського обліку об’єктів комунальної власності Олевської міської територіальної громади, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні та отримання достовірних даних про вартість основних фондів та встановлення їх справедливої вартості на дату балансу. Умови виконання: вартість послуг оцінки – 6 400,00 грн., термін виконання – 10 робочих днів;