В Хмелівці втопилася 7-річна дитина

Повідомлення про те, що в річці Уборть (урочище Мартинова Яма) у с. Хмелівка Олевського району втопилася дитина надійшло до Служби порятунку «101» 18 червня о 13:30.

«Вже на місці з’ясувалося, що двоє братів 7-ти та 10-ти років вирушили на місцеву водойму. Старший з них залишився на березі, а менший пішов на мілину купатися. Однак ніхто не врахував, що дно має заглибини та неподалік швидка течія. Це і призвело до непоправного – несподівано хлопчик почав тонути. Старший брат побіг за батьками, які одразу викликали швидку допомогу та рятувальників. Глибина річки, де купалася дитина, була близько 2,5 м. Старший брат орієнтовно показав, де потонув хлопчик. Один із рятувальників пірнув у воду і через деякий час віднайшов тіло дитини та підійняв його на поверхню» – прокоментували подію ДСНС Україниу Житомирській області

З початку року на водоймах області потонуло 8 осіб. Серед загиблих двоє дітей – 7 та 15 років. Основна причина нещасних випадків на воді – купання у місцях стихійного відпочинку з порушенням правил безпеки. Зокрема, купання в нетверезому стані, заплив на значні відстані, на небезпечні ділянки чи спроба переплисти водойму.

У зв’язку з цим рятувальники закликають дотримуватись правил безпечного відпочинку!

 

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту