Пісня дзвінко ллється

23 грудня у м. Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «В обіймах часу», який зібрав талановитих особистостей з різних куточків країни. Загалом на участь у конкурсі надійшло 84 заявки від юних артистів із різних населених пунктів Київської, Запорізької, Рівненської, Івано-Франківської, Полтавської, Вінницької, Волинської, Житомирської  областей та ін. Серед них була і Олександра Мельник учениця 2 класу Олевської музичної школи (викладач І.В. Кльоц). Дівчинка неодноразово брала участь у різних конкурсах, та виступ на сцені такого рівня став дебютом для юної артистки. Виконання пісні «Гей летить колядка» не залишило байдужим вимогливе журі. У номінації естрадний вокал дівчинка посіла почесне ІІ місце. На завершення фестивалю переможців та їхніх керівників нагородили дипломами та подяками.