Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Від усього серця вітаю всіх жителів громади із найочікуванішими і світлими святами –

Новим роком та Різдвом Христовим!

Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашої громади. Маю надію, що прагнення зробити її процвітаючою і надалі згуртовуватиме нас та поєднуватиме зусилля.

Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому.

Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному міцного здоров’я, миру, щастя, добра, взаєморозуміння та добробуту.

З повагою та найкращими побажаннями,

голова Олевської ОТГ Олег Омельчук