З Днем незалежності України!

Шановні жителі Олевської міської об’єднаної територіальної громади!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України та з Днем незалежності України!

День за днем, розбудовуючи нашу державу, ми створюємо здоровий патріотичний клімат та закладаємо фундамент впевненості у майбутньому для підростаючого покоління.

Такі важливі свята, як День Державного Прапора України та День незалежності України, допомагають нам не лише прославляти свою землю, а й згадувати яку ціну ми заплатили за незалежність нашої держави та яких втрат зазнали у цій нелегкій боротьбі. Сьогодні ми маємо можливість бути господарями на своїй землі, будувати своє майбутнє, прагнути до європейських демократичних цінностей.

Від усієї душі бажаю всім жителям нашої громади мирного неба над головою, міцного здоров’я та достатку у кожному домі, а також творчого натхнення та спільної плідної праці на благо України.

З найкращими побажаннями,
міський голова                                                        Олег Омельчук