Х Ювілейний Міжнародний Фестиваль дерунів у місті Коростень

8 вересня 2018 року в місті Коростень відбудеться Х Ювілейний Міжнародний Фестиваль дерунів.

Тільки на Фестивалі дерунів пригощатимуть дерунами галицькими, сумськими, полтавськими, подільськими, чернігівськими, англійськими, польськими, німецькими, іспанськими, а також бургер-дерунами.
Цього року на гостей Фестивалю чекає унікальна можливість взяти участь у встановленні трьох рекордів України: найбільша кількість людей у національних вишиванках на  кулінарному святі, найбільша кількість людей з прізвищем Дерун на одній локації, а також зможете скуштувати найбільший дерун України.
Величезна фуд-зона, майстер-класи з приготування дерунів, неймовірна кількість смаколиків, музика, пісні, розваги та веселощі, виставки-продажі, майстер-класи, конкурси, сюрпризи, зіркові гості, призи та цінні подарунки.
Все це та навіть більше чекає на гостей та учасників Х Ювілейного Міжнародного Фестивалю дерунів у місті Коростені.
Місце проведення: парк культури та відпочинку «Древлянський».