Дитячі виступи на День міста Олевськ

18 травня в рамках святкування Дня міста Олевськ на площі Соборна виступили талановиті діти Олевщини з пісенною та танцювальною програмою.

Свої вокальні виступи демонстрували Анжеліка Токарчук (викладач Ірина Кльоц), Аліна Бреслаш (викладач Олена Бреслаш), Олександра Коломієць (викладач Ірина Кльоц), Софія Чистякова (викладач Ірина Горбовська), Олександра Мельник (викладач Ірина Кльоц), Вероніка Мамич (викладач Тетяна Тимків), Олександра Коц (викладач Діна Халімончук), Ірина Осипчук (викладач Артем Курбеко), а також два ансамблі: фольклорний ансамбль Олевського МБК (керівник Аліна Головенко) та ансамбль Олевської суботньо-недільної школи (керівник Діна Халімончук).

У репертуарі талановитих дітей були відомі хіти всесвітньовідомих зірок, народні та іноземні пісні, в тому ж числі польські. Вокалісти дивували своїми талантами та неабиякими здібностями.

Були на святі представлені й інструментальні номери. Нікіта Гілюк (викладач Володимир Михайленко) зіграв відомий хіт «Нью-Йорк, Нью-Йорк» на саксофоні. А дует Наталії Лук’янчук та Катерини Ліпки (викладач Ірина Кравченко) продемонстрували свої здібності, виконавши композицію на бандурах.

Традиційно до кожного свята свої хореографічні таланти демонструють колективи міста. Колективи «Тіп-Топ» (керівник Ольга Настасюк), «Сузір’я» (керівник Лариса Хоменко) та «Modern» (керівник Марія Туровець) ще раз довели, що всі нагороди, які вони отримують на обласних, всеукраїнських та міжнародних рівнях цілком заслужені.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.