Робочий візит керівника Головного управління Державної казначейської служби України

28 листопада 2019 року начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Житомирській області Петро Чорний перебував з робочою поїздкою в Олевському районі.

Під час свого візиту очільник обласного казначейства провів робочі зустрічі з головою Олевської ОТГ Олегом Омельчуком, заступником голови Олевської районної ради Олександром Ковальчуком та керівник апаратом Олевської РДА Леонідом Котвицьким, представниками бюджетних установ Олевської ОТГ та районного бюджету.

В ході зустрічі обговорювались наступні питання :

• проблеми в період завершення бюджетного року;
  • використання коштів субвенцій з державного бюджету місцевим, зокрема, на формування інфраструктури  ОТГ, здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій;
  •  переваги обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів через СДО Клієнт Казначейства- Казначейство;
  • результати впровадження автоматизованої системи «Є-звітність»;
  • централізація видатків місцевих бюджетів.

ПетроЧорний зустрівся з колективом районного управління та обговорив низку актуальних питань діяльності та перспективи роботи на майбутнє.