Дружня зустріч

1 червня до нашої громади завітала делегація з Естонії та народні депутати України Арсеній Пушкаренко і Тетяна Циба.

Разом із заступниками міського голови Василем Ковальчуком та Юрієм Данюком, головою Коростенської РДА Юрієм Тарасюком та його заступницею Ларисою Хоречко вони відвідали стадіон та міст через річку. Ці проєкти мали реалізувати у 2022 році за кошти державного бюджету як такі, що увійшли до програми Президента України «Велике будівництво». Через війну їх будівництво призупинили на невизначений термін. Однак міський голова Сергій Лисицький та міська рада шукає закордонні джерела фінансування, проєкти та фонди, які б допомогли нам збудувати ці багатомільйонні споруди.

Днями раніше естонські друзі  передала нашій громаді вантажний автомобіль SKANIA, 7 тон рибних консерв та 900 кг крупи. Автомобіль передали комунальному підприємству міської ради. Продуктовий вантаж знаходиться на зберіганні у спеціалізованому холодильному приміщенні, його залишили військовим, яким від імені нашої громади часто передають допомогу волонтери.

Олевська ТГ щиро дякує всім, хто допомагає нам та підтримує Україну у боротьбі з ворогом.